11 marca 2019

Dlaczego wynająć?

Czy warto wynajmować maszyny i urządzenia, zamiast je po prostu kupić?

W przypadku drobnych, łatwych w utrzymaniu narzędzi czy sprzętu, w przypadku których koszt nabycia jest niewielki, zakup wydaje się być rozwiązaniem dobrym i oczywistym. Czy tak samo jest w przypadku kosztownych maszyn i urządzeń? Tu trzeba odpowiedzieć na kilka kwestii. Po pierwsze kupno wiąże się zazwyczaj z wydatkowaniem jednorazowo często dużej kwoty. Trzeba tu więc wcześniej zaplanować wydatek albo rozważyć opcję kredytu lub leasingu. Oczywistą zaletą posiadania sprzętu na własność jest jego natychmiastowa dostępność. Po drugie – już po zakupie trzeba zapewnić maszynom odpowiedni serwis i warunki przechowywania w miejscu gwarantującym ich niewielką degradację. Wtedy okazuje się często, że konieczność posiadania konkretnego urządzenia schodzi jednak na dalszy plan. Pojawia się pytanie: jak często nasz nowy sprzęt jest używany. Zakup maszyn, które stoją po użyciu nieużywane, wydaje się zwyczajnie nieracjonalny.

Zalety wypożyczenia stoją w kontrze powyższych rozważań. Zwykle firmy wypożyczające sprzęt dbają o jego stan techniczny, mają umowy z producentem sprzętu, zapewniając sobie serwis i dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Jeśli potrzebują Państwo maszyny lub sprzętu budowlanego a nie możecie sobie pozwolić na jej zakup, skorzystajcie z naszej wyjątkowej oferty wynajmu maszyn budowlanych. EKOLBUD oferuje maszyny i sprzęt budowlany niezbędny przy wszelkiego typu pracach rozbiórkowych, budowlanych, konserwacyjnych. Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa w branży projektowania i budowy hal przemysłowych, dlatego znamy wymagania klientów. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że nasze oferty wynajmu sprzętu i maszyn budowlanych są konkurencyjne w stosunku do innych, które znajdą Państwo na rynku.

Zawsze stawiamy na jakość i szybkość usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu wynajmu, wypożyczenia maszyn i sprzętu budowlanego. Oferowane maszyny budowlane są w doskonałym stanie technicznym oraz posiadają dodatkowy osprzęt. Udostępniamy Wam do prac maszyny renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dotyczącą wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego.